BLUR - GIRLS & BOYS

The Black Bones + goście

KATEGORIA: Muzyka

Klub Muzyczny Młyn oraz The Black Bones zapraszają na najbardziej rock and rollową imprezę tego roku!

* 22.06.2019
* Klub Muzyczny Młyn, Gniezno
* Start 19:00

The Black Bones powrócili po dwuletniej przerwie by nie gasić ducha rock'n'rolla, więc mamy nadzieję że im pomożecie tłumnie staw
 iając się Młynie by słuchać i przeżywać prawdziwą muzykę! Chłopaki z okazji tego święta zaprosili zaprzyjaźnione zespoły, a całość zakończy się imprezą taneczną, którą rozpali Dj Piter! Obecność obowiązkowa!


Rozkład Jazdy:
19:30 Maple Creek
20:30 Hollow Stone
21:30 The Black Bones
22:30 DJ PITER!


The Black Bones

The Black Bones to rock'n'rollowe ''cuatro'', które powstało w połowie 2015 roku z inicjatywy dwóch przyjaciół - Michała Rolewskiego i Marka Fiałkowskiego. To połączenie klasycznego brzmienia rock'n'rolla z elementami muzyki blues rocka czy jazzu. Bonsi swoją energią i charyzmą wywołują gorączkę, którą nie tak łatwo zbić. Zespół nagrał i wydał album EP ''Baby Let It Roll'', na którym znajdują się trzy autorskie utwory. Premiera EPki miała miejsce 18 maja 2016 roku podczas koncertu w Klubie Pod Minogą w Poznaniu. Pod koniec 2016 roku zespół przyjął w swoje szeregi wcześniej już zaprzyjaźnionego basistę Marcina Sypniewskiego. W 2017 r. zespół zawiesił działalność po ostatnim koncercie, natomiast na początku 2019 r. postanowili wskrzesić rock'n'rollowego demona i do swojego team'u przyjęli Jacka Naftyńskiego, z którym mieli przyjemność grać w innych zespołach wcześniej. Zespół w 2019 roku wziął udział w Akademickim Przeglądzie Muzycznym organizowanym przez Radio Afera w Poznaniu, gdzie zostali finalistami oraz 10 maja tego roku Bonsi otwierali scenę Polibudy OpenAir, co było totalnym wyróżnieniem. Obecnie chłopaki pracują nad nagrywaniem płyty.

Hollow Stone
Powstali z połączenia dwóch zespołów z naszej okolicy (Koźmin Wlkp/Jarocin) False Experience oraz The Monarchy. W poprzednich formacjach nabrali doświadczenie sceniczne oraz twórcze. W obecnym składzie grają rok, inspirują się muzyką grunge-ową oraz hard-rockową. Lubią grać głośno i pić dużo.

Maple Creek
Maple Creek, to chłopaki z przedmieść grający alternatywnego rocka. Sami o sobie mówią, że są koneserami dobrych sosów lub, że nigdy nie wchodzili na dach na trzeźwo. Teraz wracają z nowym materiałem aby pokazać się od zupełnie innej strony.


Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK