THE SMITHS - PANIC

Nowa ramówka!

KATEGORIA: Afera

Koniec sesji, wakacje idą, jedni się relaksują, inni martwią zbliżającym wrześniem. My prezentujemy Wam nową ramówkę! 

Wraz z końcem roku akademickiego zawieszamy nadawanie Studenckiego Patrolu oraz popołudniowych serwisów informacyjnych. Od godziny 17.00 od poniedziałku do środy oraz w piątki usłyszycie Hurtownię, naszą miejsko - studencką audycję popołudniową. Z kolei w czwartek zapraszamy na spotkanie z Wartownią - wyjściową audycją nadawaną z Kontener - Art w każdy czwartek między 17 a 19.00. Zaskoczyć Was może nowa formuła audycji podczas której usłyszycie też głosy dobrze znane Wam z redakcji kulturalnej. 

Nowe audycje autorskie to:
- w poniedziałek o 24.00 Hipnoza z muzyką progressive trance oraz psychedelic trance
- we wtorek o 22.00 dobrze znany Wam program Nie chRap poświęcony kulturze hip-hop 
- w środę o 23.00 także audycja, którą możecie kojarzyć sprzed roku - Dub Station zabierze Was w połamane rytmy dubów 
- w czwartek najpierw o 20.00 usłyszycie Notowanie (audycja o tematyce rockowej), o 21.00 dobrze znanych Wam Millenialsów a o 23.00 z kolei GRUbass, czyli audycja o ogólnie pojętej muzyce basowej
- w sobotę o 16.00 usłyszycie najlepsze koncerty, które odbyły się w radiu Afera w wakacyjnym Archiwum Koncertowego Studia
- w niedzielę mamy dla Was o 15.00 Filmówkę (muzyka i motywy filmowe), Soultram o 16.00 a następnie Chansons De Vacances z muzyką francuską. 

Szczegóły szczegółami, ale przede wszystkim zapraszamy do słuchania Radia Afera o każdej porze dnia i nocy! 

Nowa ramówka, stare dobre Radio Afera na 98,6! 

Do usłyszenia!


Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK