AFERA DJS' NIGHT

KATEGORIA: Afera

Radio Afera i Samorząd Studentów Politechniki Poznańskiej zapraszają na drugą edycję AFERA DJs' Night!

Jesteś DJ'em? Wypełnij formularz i zagraj dla poznańskiej publiczności! Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego. Impreza finałowa, podczas której wystąpi maksymalnie czterech DJ'ów wybranych przez Jury oraz zaproszeni goście, odbędzie się w 19 marca w Klubie Schron. 

Zwycięzca AFERA DJs' Night 2020 zagra na Festiwalu Muzycznym Juwenalia oraz na Polibuda Open Air. Będzie miał także zagwarantowany wyjazd, zakwaterowanie i występ podczas obozu szkoleniowo-integracyjne "Karpicko 2020" dla studentów Politechniki Poznańskiej roku "0", a także wystąpi w audycji "Koncertowe Studio" Radia Afera. 

W składzie jury znajdziemy znakomitych dj'ów:

QLHEAD - muzyk, producent i wydawca, którego kojarzyć możecie z takich festiwali jak Audioriver, Nowe Nurty czy Spring Break.
Live-act'y QLHEAD'a są równie nieprzewidywalne jak on sam, a instrumentarium złożone z laptopów, samplerów i syntezatorów często uzupełniane jest przez "żywe" instrumenty.

Alegria - DJ, organizator imprez z cyklu DrumObsession oraz autor audycji Połamana Lekkość Bitu w Radio Afera!

Stan Homan - 100% Vinyl DJ set - house, funky house, groove. Współautor audycji DJs' Night w Radio Afera.


REGULAMIN I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK