CZECHOSLOVAKIA - CIAŁA

Podziel się wspomnieniami związanymi z festiwalem Malta

KATEGORIA: Kultura

Latem zapalamy trzydzieści świeczek na urodzinowym torcie Malta Festival Poznań. Między 19 a 28 czerwca odbędzie się okrągła edycja festiwalu. Z tej okazji organizatorzy zapraszają uczestników poprzednich odsłon wydarzenia do dzielenia się swoimi wspomnieniami.

Z okazji jubileuszu Festiwal Malta przy wsparciu Cyryla, czyli Cyfrowego Repozytorium Lokalnego Poznania, przygotowuje wirtualne archiwum festiwalu i poszukuje materiałów multimedialnych. Organizatorzy zapraszają do współpracy każdego, kto pamięta spektakle na poznańskich ulicach, kolejki po bezpłatne wejściówki, wieczorne koncerty nad Jeziorem Maltańskim, parady otwarcia czy pierwsze silent disco na Starym Rynku. W multimedialnej bibliotece znajdą się fragmenty spektakli, recenzji, rejestracje spotkań, wspomnienia, filmy, relacje, materiały audio  oraz specjalna sekcja poświęcona materiałom otrzymanym od widzów. O pomoc w zbieraniu zdjęć, filmów i innych archiwaliów organizatorzy zwracają się do festiwalowej publiczności, która przez lata dokumentowała maltańskie wydarzenia.

Pliki audio, wideo,zdjęcia można przesyłać na adres: archiwum@malta-festival.pl (w treści wiadomości prosimy o zamieszczenie zgody na użycie materiału). Każdy materiał zostanie podpisany nazwiskiem właściciela. Materiały można przesyłać do 8 czerwca 2020 roku.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK