GROUPLOVE - COLOURS

Prorektorka UAM odpowie na pytanie studentów

KATEGORIA: Studia

W związki z zawieszeniem zajęć na poznańskich uczelniach nie brakuje pytań i wątpliwości studentów. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza postanowił na nie odpowiedzi i stworzyć uczelniany przewodnik na miarę naszych czasów.  

Prorektrorka do spraw studenckich, prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska zaprasza żaków do kontaktu. Swoje pytania możecie wysyłać do 27 marca na adres kanbo@amu.edu.pl

Z pewnością wiele waszych wątpliwości dotyczy wykładów i ćwiczeń online. Ich realizacja zależy od możliwości i umiejętności każdego z prowadzących, jednak bez względu na ich formę przypominamy, że prezentowane treści podlegają ustawie o prawie autorskim. Jako uczestnicy zajęć, bez zgody autora, nie możecie ich nagrywać ani wykorzystywać otrzymanych materiałów w sposób, którego nie zaakceptowali prowadzący.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK