REBEKA - STARS

Wspieramy projekt Senior 4.0

KATEGORIA: Poznań

Mamy obecnie trudny i wyjątkowy czas. Koronawirus rozprzestrzenia się w zatrważającym tempie i sytuacja zmienia się dynamicznie. Chcąc pomóc Seniorom w profilaktyce zdrowotnej i w zachowaniu bezpieczeństwa osobistego i finansowego, nasi dziennikarze włączyli się aktywnie w realizację programu Seniorzy 4.0. 

W ramach programu Seniorzy 4.0 organizowanego przez Fundację im. Lesława A. Pagi młodzi eksperci z branży finansowej i specjaliści profilaktyki zdrowia w oparciu o dane instytucji publicznych przygotowali serię odpowiedzi na ważne i aktualne pytania dotyczące bezpieczeństwa finansowego i profilaktyki zdrowia Seniorów w okresie pandemii koronawirusa.

W nagraniach możecie usłyszeć naszych dziennikarzy - Edgara Heina i Przemysława Dzięgiela - w roli lektorów.

Za część merytoryczną odpowiadają Alumni Fundacji: 
-  Piotr Hościłowicz, Project Support BCG Boston Consulting Group, Student SGH,
- Mateusz Szarecki Stażysta PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Public Sector & Infrastructure, 
- Małgorzata Ponikowska, lekarka, która intensywnie szerzy wiedzę medyczną w internecie jako dr_malgorzata na Instagramie i lekarz na tropie zdrowia na Facebooku,
- Michał Gąsior - biotechnolog medyczny, pracownik Politechniki Warszawskiej, członek Warszawskiego Stowarzyszenie Biotechnologów "Symbioza".

Podziel się podcastami ze Seniorami z Twojego otoczenia - dziadkami, sąsiadami, znajomymi. Nagrania dostępne są TU.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK