"Dziewczyny na Politechniki" zachęcają do studiowania na kierunkach wirusoodpornych

KATEGORIA: Studia

Kierunek "wirusoodporny" to taki, który daje możliwość pracy w zawodzie kluczowym dla biznesu i gospodarki oraz pozwala zdobyć twardą wiedzę i praktyczne umiejętności. Powinien otwierać perspektywę rozwijania kompetencji przyszłości, a także... umożliwiać pracę zdalną. Taką definicję przedstawiają organizatorzy akcji "Dziewczyny na Politechniki". 

Zachęcają oni uczniów liceów i techników do wybrania takich kierunków, które pozwolą zachować dobrą pracę nawet w czasie kryzysu. Ma w tym pomóc spotkanie on-line, gdzie będzie można się dowiedzieć jak takie studia wyglądają w praktyce. - W ciekawy i przystępny sposób, razem ze studentkami, uczelniami z całej Polski i przedstawicielami dużych technologicznych firm , opiszemy Ci przyszłościowe kierunki studiów oraz powiemy co konkretnie możesz po nich robić - deklarują organizatorzy.

- Na konkretnych przykładach odczarujemy Ci skomplikowane nazwy kierunków, wyjaśnimy o co w nich chodzi i powiemy dlaczego są wirusoodporne - dodają. - Zaprosimy Cię też do wirtualnych stoisk online, gdzie uczelnie z całej Polski będą prowadzić konsultacje i będą odpowiadać na wszelkie pytania dotyczące rekrutacji, uczelni i różnych kierunków!

Bezpłatne internetowe seminarium odbędzie się w czwartek 23.04, w godzinach 14.00 - 17.30. Możecie się na nie zarejestrować na stronie wydarzenia.

fot. Dziewczyny na Politechniki

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK