Studentki Politechniki mogą pogłębić wiedzę pod okiem mentora w programie IT for SHE

KATEGORIA: Studia

Celem programu IT for SHE jest pomoc utalentowanym studentkom kierunków informatycznych w wejściu na rynek pracy. Jego elementy to: największy w europie obóz tematyczny dla dziewczyn w IT - Women in Tech Camp, program mentoringowy w najlepszych firmach technologicznych oraz kampania wolontariacka w małych miejscowościach, zachęcająca do nauki programowania.

Tym razem możecie trafić pod skrzydła jednego z 40. Mentorów z najlepszych firm technologicznych. - Nie ma lepszej i bardziej efektywnej metody na rozwój niż indywidualna praca pod okiem Mistrza-Mentora. Mentoring to partnerska relacja zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału uczennicy - deklarują organizatorzy programu.

Nabór zgłoszeń do programu mentoringowego IT for SHE dla studentek uczelni technicznych i kierunków ścisłych trwa do 11 maja. 

Szczegóły znajdziecie na stronie IT for SHE.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK