SNOWMAN - NIEZMIENNIE

GOAP wybrał mistrzów segregacji odpadów

KATEGORIA: Poznań

Niekwestionowane gwiazdy poznańskiej sceny segregacji odpadów zostały nagrodzone w konkursie  „W moim domu segreguję, czyli jak trafiam do właściwego kosza”. 

Celem konkursu było pokazanie, że segregacja w domu nie musi być trudna. W konkursie udział wzięło 10 uczestników, którzy przesłali zdjęcia pokazujące jak radzą sobie z selektywną zbiórką w warunkach domowych - poinformowała Liliana Kubiak z Działu Edukacji Ekologicznej ZM Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej. 

Wśród zgłoszeń znalazły się zdjęcia szuflad kuchennych na każdą frakcję, przydomowy kompostownik, samodzielnie przygotowana tablica edukacji ekologicznej, "stacje odpadowe” z oznaczeniem poszczególnych frakcji odpadów oraz zdjęcie… owiec, których przysmakiem są bioodpady.

Spośród opublikowanych na fanpage GOAP zdjęć wybrano trzy najlepsze. Ich autorzy otrzymają pojemnik na bioodpady oraz zestaw gadżetów. Dla pozostałych uczestników, którzy również wykazali się kreatywnością, ZM GOAP przygotował zestaw gadżetów.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy, aby każdorazowo brać z nich przykład!

fot. ZM GOAP

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK