CAR SEAT HEADREST - CAN'T COOL ME DOWN

Nowe zasady korzystania z wypożyczalni Politechniki

KATEGORIA: Studia

Wypożyczalnia wznowi działalność 25 maja. Będzie czynna od poniedziałku do piątku między 9:00, a 15:00 oraz w soboty od 9 do 14. Wejście do budynku będzie się odbywało przez drzwi „A” pod warunkiem okazania legitymacji studenckiej lub karty pracowniczej. Pamiętajcie, że wypożyczanie książek jest możliwe tylko po ich wcześniejszym zamówieniu. W przypadku lektur dostępnych z magazynu zamkniętego możecie skorzystać ze strony internetowej. Chcąc zamówić pozycję z księgozbioru studenckiego musicie napisać na adres wypozyczalnia@library.put.poznan.pl, w treści podając: autora książki, tytuł oraz sygnaturę i dział (informacja dostępna w katalogu online BPP). Wszystkie zamówione książki będą gotowe do odbioru w wypożyczalni przy ladzie następnego dnia roboczego.

Zwroty są realizowane przez wrzutkę czynną 24h/7, którą znajdziecie na ścianie biblioteki przy wejściu od strony hali sportowej. Zapis, aktywacja, obiegówki, opłaty za nieterminowy zwrot będę realizowane tylko drogą elektroniczną. Warto o tym pamiętać, ponieważ od 1 czerwca ponownie będą naliczone opłaty za nieterminowe zwroty książek. W każdej z tych spraw możecie się kontaktować za pośrednictwem adresu: wypożyczalnia@library.put.poznan.pl lub telefonicznie: 61 665 3523.

Na terenie biblioteki obowiązywać będą standardowe zasady bezpieczeństwa. Żeby wejść do budynku musicie być wyposażeni w maskę oraz rękawiczki. Pamiętajcie, że w pomieszczeniu mogą przebywać jednocześnie tylko dwie osoby – jedna na stanowisko. Komputery oraz pokoje pracy zespołowej nie będą udostępniane użytkownikom

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK