BITAMINA - ELEPHNAT

Ruszają zapisy na Chwiałkę Volley

KATEGORIA: Sport

Najlepsi siatkarze plażowi w Polsce znów spotkają się w Poznaniu. Chwiałka Volley 2020 odbędzie się w dniach 1-2 sierpnia na Pływalni Letniej Chwiałka przy ul. Spychalskiego. Do rywalizacji przystąpią pary żeńskie, męskie i mieszane, a zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

W turnieju będzie mogło wystartować blisko 150 zawodników i zawodniczek. Rozgrywki rozpoczną się w sobotni poranek 1 sierpnia od kategorii żeńskiej. W drugiej części dnia rozegrany zostanie turniej par mieszanych. Na niedzielę zaplanowano zawody drużyn męskich. 

Zapisy trwają od  21 czerwca o godzinie. Swój udział należy zgłosić mailowo na adres chwialkavolley[at]posir.poznan.pl.
W poprzedniej edycji limit miejsc wyczerpał się w kilka minut, dlatego organizatorzy sugerują by nie odwlekać momentu rejestracji.

Organizatorzy tradycyjnie przygotowali nagrody dla najlepszych zespołów turnieju. W każdej z kategorii zespoły rywalizować będą o 1500 złotych i nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik otrzyma atrakcyjny pakiet startowy, w którym znajdzie się między innymi profesjonalna koszulka lub top zawodniczy. Komplet informacji o turniejach siatkówki plażowej organizowanych przez POSiR znajduje się na stronie posir.poznan.pl w zakładce Chwiałka Volley

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK