DOMINIKA BARABAS - ODTURLAJ

Otwarte Mistrzostwa Poznania w pływaniu na wodach otwartych

KATEGORIA: Sport

Otwarte Mistrzostwa Poznaniaw pływaniu na wodach otwartych nad jeziorem Strzeszyńskim odbędą się 22 sierpnia  2020 r. od godz. 9:00. Nad Strzeszynkiem spotkają się sportowcy  uprawiający pływanie na wodach otwartych, by wspólnie rywalizować w zawodach pływackich na dystansie 1500 m lub 3000 m.

W konkurencjach długodystansowych mogą uczestniczyć zawodnicy od 16. roku życia. Przewidziano osobne kwalifikacje dla osób płynących w piankach lub z bojami (TRI). Limity czasu na poszczególne konkurencje to 45 i 75 min. Zawody odbywają się z udziałem elektronicznego pomiaru czasu pod okiem sędziów pływania.

Dla młodszych uczestników przegotowane zostały konkurencje na 100 m i 300 m metrów.

Zawody promują aktywny i bezpieczny sposób spędzania czasu nad wodą oraz są doskonałym sprawdzianem wakacyjnej formy pływackiej. Zawody zabezpieczone będą przez profesjonalnie służby ratownicze i medyczne. Organizator zapewnia środki zabezpieczenia epidemicznego. Przewidziane są nagrody i dyplomy dla uczestników.

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne są TU

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK