LOVE GLOVE - CAN'T GET LOST

Wielka Rozgrzewka przed Narodowym Dniem Sportu

KATEGORIA: Sport

Wielka Rozgrzewka przed Narodowym Dniem Sportu to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, poprawienia swojej kondycji, odkrycia nowych sportowych pasji, promocji aktywności fizycznej w naszym kraju, a także wzięcia udziału w ogólnopolskiej rywalizacji województw.
 
Wielka Rozgrzewka – jak się włączyć?
 
Aby wziąć udział w Wielkiej Rozgrzewce przed Narodowym Dniem Sportu wystarczy zarejestrować się w aplikacji Endomondo lub się do niej zalogować. Następnie trzeba dołączyć do rywalizacji poprzez link www.endomondo.com/challenges/44465127. Kryterium jest liczba aktywnych minut, które spędzamy, trenując dowolną aktywność sportową – przejechanych na rowerze, rolkach, wrotkach, hulajnodze, przebiegniętych czy przechodzonych. Uczestnicy reprezentują swoje województwa – wygrany region zostanie Sportowym Województwem roku 2020. Wielka Rozgrzewka trwa do 19 września do godziny 9:00.
 
Narodowy Dzień Sportu 2020
 
Narodowy Dzień Sportu to wielkie święto wszystkich osób aktywnych fizycznie i doskonały pretekst do rozpoczęcia nowego, sportowego życia przez tzw. „kanapowców”. Celem kampanii jest popularyzacja sportu wśród dzieci i dorosłych oraz stworzenie możliwości do poznania i spróbowania swoich sił w nieznanych dotąd dyscyplinach sportowych. - Poprzednie edycje Narodowego Dnia Sportu przyciągały tysiące osób, a wydarzenia w ramach NDS liczyliśmy w setkach. W tym roku – z powodu niepewnej sytuacji epidemiologicznej – część naszych działań przenosimy do przestrzeni wirtualnej. Chcemy udowodnić wszystkim Polakom, że do uprawiania pełnowartościowego sportu wystarczy kawałek podłogi w naszym mieszkaniu. Nie rezygnujemy jednak z tego, z czego Narodowy Dzień Sportu słynie. Organizujemy bezpłatne treningi w całym kraju, angażując lubianych i utytułowanych sportowców, ośrodki sportowe, siłownie i kluby fitness”– mówi Krystyna Radkowska, Prezeska Fundacji Zwalcz Nudę, organizatorka kampanii społecznej.
 
Bezpłatne treningi w ramach Narodowego Dnia Sportu odbędą się 19 września m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Toruniu, Poznaniu czy mniejszych miejscowościach, takich jak Ciechocinek, Biała Podlaska oraz Bełchatów. Treningi organizowane online będzie można obejrzeć na stronie www.narodowydziensportu.pl oraz na Facebooku Narodowy Dzień Sportu.

Kampania społeczna jest współfinansowana przez Ministerstwo Sportu.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK