VITO BAMBINO - LAST PUFF

Czy ktoś z Was napisał najlepszą pracę magisterską? Czas na nagrody od UOKiK

KATEGORIA: Studia

To 12. edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską w obszarze ochrony konkurencji oraz 10. edycja w obszarze ochrony konsumentów.

Pierwszy z tematów prac to ochrona konkurencji, a w szczególności praktyki ograniczające konkurencję, kontrola koncentracji oraz pomoc publiczna. Drugi obszar obejmuje prawne i ekonomiczne aspekty ochrony konsumentów. W tym przypadku z konkursu wyłączone zostaną tematy takie jak nadzór rynku, odpowiedzialność za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz jakość wyrobów i usług.

Autorzy trzech najlepszych prac w każdej kategorii tematycznej otrzymają kolejno 5 tys., 3 tys. i 2 tys. zł. W zakresie ochrony konkurencji można także otrzymać wyróżnienie Stowarzyszenia Prawa Konkurencji - 5 tys. zł. Laureaci mogą również liczyć na płatne praktyki absolwenckie, trwające maksymalnie trzy miesiące w centrali Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów lub w jednej z delegatur. Ponadto nagrodzone opracowania mogą zostać opublikowane w formie drukowanej lub na stronie internetowej UOKiK.

Do wzięcia udziału w konkursie organizatorzy zapraszają absolwentów prawa oraz innych kierunków studiów, np. ekonomii, administracji czy zarządzania, którzy obronili pracę na ocenę co najmniej bardzo dobrą, w terminie od 16 października 2019 r. do 16
października 2020 r.

Szczegóły znajdziecie na stronie UOKiK.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK