BRODKA & SCOTTIBRAINS - WRONG PARTY

#cisneklate

KATEGORIA: Poznań

#cisneklate to akcja społeczna, która ma na celu edukację społeczeństwa o zasadach udzielania pierwszej pomocy. Dzięki naszej odpowiedniej reakcji, możemy uratować komuś życie!

Oto najważniejsze zasady:

Wczesne rozpoznanie i wezwanie pomocy: To od świadków zdarzenia wiele zależy. Jeżeli widzisz osobę potrzebującą pomocy, podejmij akcję i wezwij pomoc numer alarmowy 112!

Rozpoczęcie RKO: Natychmiastowe rozpoczęcie RKO może podwoić, a nawet czterokrotnie zwiększyć przeżywalność w NZK! Uciskaj klatkę piersiową w algorytmie 30:2.

Wczesna defibrylacja: Jeżeli masz dostępne urządzenie AED - włącz i postępuj zgodnie z poleceniami. Defibrylacja wykonana w ciągu 3-5 min. od utraty przytomności może zapewnić przeżywalność na poziomie 50-70%.

Opieka poresuscytacyjna: Wczesne podjęcie zaawansowanych zabiegów ratowniczych daje poszkodowanemu największą szanse na przeżycie.

Więcej informacji: https://cisneklate.pl/

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK