WALUŚKRAKSAKRYZYS - NAJGORSZE RZECZY

Zgotujmy razem trochę dobra… jeszcze raz!

KATEGORIA: Poznań

Poznań po raz kolejny niesie pomoc dla osób potrzebujących, wspierając przy tym lokale gastronomiczne dotknięte kryzysem. Trwa nabór restauracji do drugiej edycji akcji „Zgotujmy razem trochę dobra”, której finał odbędzie się już 12 marca.

Przełom roku 2020 i 2021zaowocował w realizację akcji „Zgotujmy razem trochę dobra!”, dzięki której wsparcie otrzymały nie tylko osoby w kryzysie bezdomności, ale również poznańscy restauratorzy. Całe przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem – zgotowaliśmy dobro w postaci 500 posiłków przygotowanych we współpracy z 20 różnymi restauracjami z Poznania, które niosły pomoc z pełnym zaangażowaniem!
 
Rusza kolejna edycja inicjatywy – tym razem pod nazwą „Zgotujmy razem trochę dobra… jeszcze raz!”. Zasady są takie same: wybrane restauracje przygotowują 25 posiłków dla potrzebujących, a w zamian każda z nich otrzymuje wsparcie finansowe w wysokości 1000 zł.  Dzięki temu dobro ma podwójną moc!
 
W celu zgłoszenia restauracji należy między 25 a 28 lutego wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.zgotujmydobro.pl. Na podstawie przesłanych zgłoszeń Urząd Miasta Poznania wybierze lokale, które wezmą udział w akcji zaplanowanej na 12 marca.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK