STRANGERS IN MY HOUSE - SATIN

Poznań znów stanie się triathlonową stolicą Polski

KATEGORIA: Poznań

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Polski w triathlonie na dystansie 112,99 km. Mistrz oraz mistrzyni zostaną wyłonieni po raz kolejny podczas JBL Triathlon Poznań. Zawody w stolicy Wielkopolski rozpoczną się już 15 lipca.


JBL Triathlon Poznań to prestiżowa impreza organizowana w ramach cyklu CIECH Tri Tour, która co roku przyciąga do siebie zawodników z całego świata. Podczas tegorocznej edycji rywalizacja odbędzie się na trzech dystansach indywidualnych oraz drużynowych (28,25 km, 56,5 km i 112,99 km). 

Wziąć udział w zawodach warto z wielu powodów, a jednym z nich z pewnością jest działalność charytatywna. Przygotowując się do imprezy, triathloniści zasilają zbiórkę, której celem jest zebranie aż 4,5 miliona złotych na rzecz Dziecięcego Oddziału Ortopedyczno-RehabilitacyjnegoSzpitala Klinicznego im. Wiktora Degi w Poznaniu. Do tej pory zebrano już ponad 3,5 miliona złotych, a każdy zawodnik, który przekroczy linię mety to dodatkowe środki wpływające na konto zbiórki. Szczegóły na temat akcji: triisolation.tritour.com.pl/charity.

Triathlon Poznań to okazja do sportowych wrażeń także dla dzieci. Podczas zawodów dzieciom kibicować będzie alpinista i himalaista Adam Bielecki, z którym spotkają się na linii startu oraz w strefie Kids Zone, gdzie na wszystkich młodych sportowców czekać będzie moc dodatkowych atrakcji. 

Poznański Triathlon odbędzie się w dniach 15-17 lipca 2022.

Więcej informacji na stronie http://www.poznantriathlon.com/

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK