BIG BLACK DELTA - HUGGIN & KISSIN

33 Showcase

KATEGORIA: Muzyka

33 Showcase to nowy festiwal showcase'owy na mapie Polski, dzięki któremu poznańska wytwórnia 33 Records chce pokazać swoich artystów światu w najbardziej naturalnych dla nich warunkach — koncertowych. Pierwsza edycja wydarzenia — Juv33nalia — odbyła się latem 2022 roku w ramach kultowego festiwalu artystycznego Malta w poznańskim klubie Tama.

W tym roku impreza powraca w zupełnie odświeżonym wydaniu. Zmieniły się bowiem nie tylko nazwa, czas i miejsce wydarzenia. 33 Showcase odbędzie się już 25 listopada '23 w poznańskim Lokum Stonewall, a zebrane w zeszłym roku doświadczenie pozwoliło wytwórni 33 Records na tworzenie tegorocznego festiwalu zupełnie autonomicznie i rozszerzenie go o dodatkowy element, jakim będzie część konferencyjna. Organizatorzy zaprosili wielu zaprzyjaźnionych profesjonalistów z branży muzycznej, aby ci podzielili się z Wami swoją unikatową wiedzą.

Całość wydarzenia uświetnią oczywiście genialne koncerty takich zespołów, jak: IKSY, mona polaski, The Goldbricks czy debiutującego w barwach 33 Records — Marka Niedzielskiego. Finałowy slot należy zaś do zeszłorocznych zwycięzców konkursu na kontrakt z 33 Records — Black Radio. Gwarantujemy szeroki przekrój gatunkowy: od podziemnej alternatywy po mainstreamowy pop!

Doskonale wiemy, że niezwykle istotnym elementem każdego showcase'u jest networking. Chcemy stworzyć dla Was idealną przestrzeń do wymiany własnych doświadczeń i zawierania nowych znajomości, Tym samym na 33 Showcase zapraszamy artystów, managerów, dziennikarzy, przedstawicieli wytwórni, producentów, promotorów, bookerów, organizatorów festiwali, właścicieli klubów i absolutnie wszystkich zainteresowanych działalnością w branży muzycznej oraz najważniejsze ogniwo tego łańcucha, czyli Was — słuchaczy i fanów, którzy szukają nowych brzmień! — zapraszają przedstawiciele wytwórni 33 Records.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK