Za winklem... Rozmowa z Marcinem Paterem.

KATEGORIA: Muzyka

Jesień koncertowa w pełni. Artyści jakoby odbijają sobie niepewne, koncertowe czasy i nie jeden z nas ma problem ze znalezieniem miejsca w kalendarzu, aby wybrać się na wszystkie upragnione występy. Nosowska, Fismoll, Jakub Skorupa, Kim Nowak czy IGO to tylko niektórzy muzycy, którzy przyjadą w tym roku do Poznania. Zastanawialiście się jednak kiedyś nad tym dzięki komu koncerty brzmią tak jak powinny? Jak wyglądają przygotowania do takich koncertów z perspektywy realizatora dźwięku?

Na te, a także inne pytania w lipcowej audycji 'Za winklem...' odpowiedział Marcin Pater. Realizator dźwięku, a także producent, który na co dzień związany jest ze środowiskiem krakowskim. Zapraszamy bardzo serdecznie do posłuchania rozmowy Szymona Liedtke w której usłyszycie o tym czego czasami nie widać, a co przekłada się na to co słyszymy podczas koncertu.

Rozmowy z Marcinem możecie posłuchać tutaj. 

Przyjemnego odsłuchu i do usłyszenia "Za winklem..."! 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK