THE ANIMALS - HOUSE OF THE RISING SUN

Kathia nominowana w kategorii Odkrycie Roku- Muzyka!

KATEGORIA: Afera

Odkrycia Empiku to nagroda dla artystów którzy są "wrażliwi na otaczający świat, wszechstronni, kreatywni, utalentowani. Wymykają się wszelkim schematom. Zachwycają. Pisarze, Muzycy i Filmowcy tworzący w różnych gatunkach. Zarówno debiutanci, jak i artyści z dorobkiem. Łączy ich jedno - w minionym roku odważnie wytyczali nowe artystyczne szlaki i wnieśli do kultury powiew świeżości".

Jak brzmi uzasadnienie nominacji dla Kathii?
"Niesamowicie utalentowana dziewczyna, która na koncertach zaraża swoją pasją i niezwykłą umiejętnościąinterpretacji tekstu. Sama je pisze, komponuje, gra na wielu instrumentach i aranżuje. Swoją debiutancką płytę „Przestrzeń” wyprodukowała również sama. Wyjątkami są trzy utwory, do których zaprosiła kolegów. Ciężko uwierzyć, że tak dobrą, dojrzałą i absolutnie magiczną płytę stworzyła zaledwie 20 – letnia dziewczyna".


W jury konkursu znajdziemy min. Ralpha Kamińskiego, Gabi Drzewiecką czy Jakuba Skorupę. Kathia została nominowana w kategorii "Muzyka" a wyniki poznamy podczas gali, która odbędzie się w wigilię Walentynek, 13 lutego. Transmisja na kanale YT od 19.15 oraz w TVN od 20.15.

Kathii, jak i wszystkim pozostałym nominowanym, serdecznie gratulujemy!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK