One Way Fest

KATEGORIA: Muzyka

Złotów miastem hardcore'u! To powiedzenie nie wzięła się znikąd. Pierwsze skojarzenie każdy ma z legendarnym składem 1125, ale cała masa zespołów oraz inicjatyw, które rozsławiły miasteczko z pogranicza Pomorza i Wielkopolski.

Jedną z nich był ONE WAY FEST, organizowany przez nieodżałowanego Damiana Ekmana, człowieka orkiestry polskiej sceny muzycznej. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się za zgodą rodziny Damiana i zachowa swój oryginalny, niepowtarzalny klimat. "Powiedzenie: Złotów miastem hardcore'u nie wzięło się znikąd" piszą organizatorzy. "Damian dbał o to, by tak było, dlatego za zgodą jego najbliższych postanowiliśmy kontynuować tą tradycję i przywrócić Złotów na mapę core'u i moshowego roz$#%rdolu!"

Póki co znamy mało szczegółów, ale na pewno 6 i 7 września w złotowskim Generatorze pojawi się cała masa zespołów szeroko pojętej sceny hardcore. Czy tylko z Polski? Tego nigdy nie wiadomo.

Organizatorzy wkrótce będą podawać pierwsze informacje.

Festiwal poświęcony jest pamięci Damiana Ekmana, człowieka hardcore'u.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK