Spotkania dotyczące Własności Intelektualnej na Politechnice Poznańskiej

KATEGORIA: Studia

Centrum Własności Intelektualnej Politechniki Poznańskiej i Centrum Inkubacji Transferu Technologii Politechniki Śląskiej zaprasza na spotkania dotyczące własności intelektualnej. Będzie to doskonała okazja do zdobycia cennej wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania prawami autorskimi, patentami, znakami towarowymi i innymi formami własności intelektualnej. Dowiesz się, jak skutecznie chronić swoje pomysły i twórczość. Jak unikać potencjalnych zagrożeń prawnych oraz wykorzystywać własność intelektualną do rozwoju swojej kariery lub biznesu.

Na spotkaniach będziesz mógł posłuchać prelekcji prowadzonych przez doświadczonych specjalistów – ekspertów Urzędu Patentowego RP, rzeczników patentowych, dyrektorów Centrum Transferu Technologii, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Będzie to również doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości. Poznasz innych twórców, przedsiębiorców i pasjonatów, którzy podzielają Twoje zainteresowania. Wspólne dyskusje mogą zaowocować inspirującymi współpracami i nowymi projektami.

TERMIN I MIEJSCE:
17-18 czerwca 2024
Godz. 9:30- 15:00 
Budynek WAWIZ, sala  001, poziom 0  

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK