FOALS - WHAT WENT DOWN

7 ton dla Michasia!

KATEGORIA: Koncert

Data 14 listopada 2018 r. o godz. 19:00
Miejsce Klubokawiarnia Meskalina
Informacja
O historii 8-letniego Michasia pisaliśmy TU. Chłopiec walczy ze złośliwym nowotworem układu nerwowego. Potrzebne są pieniądze na bardzo kosztowne leczenie.

14 listopada 2018 r. w Klubokawiarni Meskalina odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego zbierane będą pieniądze na leczenie Michała. Poza biletem-cegiełką będzie można wziąć udział w licznych licytacjach.

Na scenie pojawi się Michał Kowalonek oraz Bajzel

Bajzel (Piotr Piasecki) to człowiek orkiestra niemieszczący się w jakichkolwiek schematach czy gatunkach muzycznych. Sam pisze teksty, tworzy muzykę, śpiewa, gra, recytuje. Zagrał już kilkaset koncertów w kraju i za granicą. Grał trasy m.in z Pogodno, Kasią Nosowską, Strachy Na Lachy, Lao Che. Przy pomocy zapętlania sampli perkusyjnych, gitar i wokali śpiewanych na żywo tworzy muzykę przypominającą kilkuosobowy zespół. Od 2011 roku wraz z Jackiem Budyniem Szymkiewiczem (Pogodno) tworzą duet Babu Król, z którym również stale koncertują.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK