THRICE - HURRICANE

Beans on Toast

KATEGORIA: Koncert

Data 29 marca 2019 r. o godz. 19:00
Miejsce Klubokawiarnia Meskalina
Informacja
Kultowy, wręcz legendarny Beans on Toast wreszcie dotrze do Polski! Promować będzie nowy, już dziesiąty (!) album w dyskografii "A Bird In The Hand". To nie lada gratka dla fanów muzyki alternatywnej! Jeśli cenisz dobre melodie, szczere zbuntowane teksty, nie może zabraknąć  Cię na tym koncercie!

Legenda muzyki folkowej i songwritingu Beans on Toast rusza w Europę, aby promować swój nowy album. Odwiedzi takie miasta jak Berlin, Amsterdam czy Wiedeń. Między tymi stolicami wreszcie znalazło się miejsce dla Polski! Muzyk pojawi się w Poznaniu. Dziesiąty album studyjny artysty wyjdzie w grudniu. Został nagrany i wyprodukowany przez Bena Lovetta z Mumford & Sons w legendarnym Church Studios , gdzie wcześniej swoje płyty rejestrowali m. in. Bob Dylan, Radiohead i Adele.

W trakcie swojej muzycznej kariery „Fasola” stał się kimś w rodzaju kultowego narodowego skarbu. Ten konsekwentnie walczący trubadur, nie boi się mówić na głos tego co myśli. Ba! Tego, co myślą tysiące ludzi! – Po prostu mówię, jak jest. Tyle, że przy pomocy muzyki – kwituje swoje działania Beans on Toast.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK