RYBA AND THE WITCHES - TIMES OF TROUBLE

RockNoc 2019!

KATEGORIA: Festiwal

Data 28-29 czerwca 2019 r.
Miejsce OSiR Wągrowiec
Informacja
W ramach tegorocznej edycji RockNoc czas Was świetna zabawa, świetne zespoły i genialna atmosfera!

Wystąpią:

PIĄTEK, 28 CZERWCA

LUXTORPEDA - tego zespołu nikomu przedstawiać nie trzeba! Czego się Litza nie chwyci to w złoto zamienia ;) Jeden z najbardziej znanych polskich zespołów rockowych ostatnich lat, twórcy hitów i hymnów, dający niesamowicie energetyczne koncerty i hipnotyzujący swych fanów.

DEZERTER - absolutny szczyt punkowej sceny naszego kraju wraca do Wągrowca po czterech latach! Po świetnie przyjętej EPce "Nienawiść 100%" czekamy nie tylko na najnowsze utwory, ale i klasyczne kawałki. 

1125 - nie ma chyba ważniejszej i bardziej wpływowej kapeli w polskim hardcorze niż "jedenastki". Klaski i świetnie przyjęty nowy album w wykonaniu złotowskiej ekipy to potężny walec, który przejedzie się po Was pierwszego dnia festiwalu!

THE PAU - jeden z najciekawszych projektów alternatywnego punkrocka ostatnich lat! Co ciekawe jest to zespół jednej artystki, która nie boi się łamać schematów.

SOBOTA, 29 CZERWCA

NOCNY KOCHANEK - rekord frekwencji na Polandrock? Platynowe płyty? Kawałki znane przez tysiące? Tak, to oni pierwszy raz w Wągrowcu ;) 

TED NEMETH - czasem tak bywa, że zespół przyjeżdża do miasta i publika ich od razu darzy miłością. Tak jest w tym przypadku! Czterech dżentelmenów z Łodzi to jeden z najważniejszych zespołów gitarowego grania młodego pokolenia w Polsce! 

SYNDROM PARYSKI - absolutna nowość na polskiej scenie i jesteśmy pewni, że za chwilę będzie o nich bardzo głośno. Alternatywna najwyższych lotów, a teksty potrafią zaczarować!

THE FLOOR IS LAVA - dobrze znany w Wągrowcu easycore'owy skład. Ich energiczne riffy w połączeniu z damskim, lekko ochrypłym, a za razem aksamitnym wokalem, zabiorą was na wybrzeże słonecznej Kalifornii. Zaprezentują wam materiał, który już niedługo ukaże się na ich pierwszej EPce.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK