„Rezerwat”

KATEGORIA: Spektakl

Data 28 czerwca 2019 r. o godz. 21:30
Miejsce
Informacja
Oto nadchodzą Nieprawdziwi Polacy z humusem w ręku! Zabiorą Wam pracę,zniszczą Waszą tożsamość, zdeprawują Waszych starców i dzieci, wykupią Wam ze sklepów całą kaszankę, wezmą z Wami ślub, a na końcu sprawią, że umrzecie ze śmiechu. Antykabaret Barbarzyńcy PL jest inny od tego wszystkiego, co nazywacie kabaretem! 
 
 „Rezerwat” to pierwszy spektakl poznańskich artystów, którzy z perwersyjnym wdziękiem głoszą manifest mniejszości! W „Rezerwacie” możecie spotkać almodovarowską dziewczynę, podejrzanego arabskiego imigranta, wyzwolonego ducha Marii Konopnickiej i zboczusia ze sklepu patriotycznego. Zagląda tu także myśliwy polujący na gatunki gorszego sortu.  Barbarzyńcy PL to wybuchowa mieszanka talentów i osobowości rodem z koszmarnego snu Prawdziwego Polaka. Gorący temperament hiszpańskiej aktorki Evy Rufo, erotyczny feeling krytyka filmowego i aktywisty ruchu LGBT Bartosza Żurawieckiego, arabski profil i francuskie maniery aktora Hacena Sahraoui. A to jeszcze nie wszystko! Skład dopełniają: uwielbiająca artystyczne transformacje Ola Marzec oraz kompozytor dźwięków dziwnych Paweł Paluch. Nad
całością czuwa „barbarzyńca z wyboru” Przemek Prasnowski, reżyser i aktor.

Reżyseria i scenariusz: Przemek Prasnowski
Teksty: Bartosz Żurawiecki i zespół
Muzyka: Paweł Paluch
Kostiumy: Dorota Słomczyńska
Światło i dźwięk: MaciejKuśnierz/Kamil Krotofil
Wizualizacje: Piotr Bedliński
Obsada: Eva Rufo, OlaMarzec-Hubka/Justyna Tomczak -Boczko, Hacen Sahraoui, Bartosz Żurawiecki, Paweł
Paluch, Przemek Prasnowski,.
Czas trwania: 70 min.
Produkcja: Fundacja Barak Kultury
Premiera: 2016 w ramach festiwalu Inwazja Barbarzyńców

Wydarzenie w ramach „Malta Festival Poznań”
Bilety dostępne na stronie Organizatora -Fundacji Malta: www.malta-festival.pl i w CIM

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK