BON IVER - 8 (CIRCLE)

Bury Tomorrow + Protect This City

KATEGORIA: Koncert

Data 21 sierpnia 2019 r. o godz. 19:00
Miejsce Klub U Bazyla
Informacja
BURY TOMORROW (Nuclear Blast, UK) - metalcore

Bury Tomorrow to kolektyw reprezentujący najwyższy poziom metalcore na świecie. Grupa powstała w 2006 roku i już na początku swojej działalności zespół zdobył pokaźnie grono fanów na wyspach, aby następnie podbić Europę. W czerwcu 2012 zespół wydał swoją drugą płytę "Union of Crowns" nakładem wytwórni Nuclear Blast czym poszerzył grono swoich odbiorców. Grupa ma już za sobą trasy u boku takich zespołów jak Killswitch Engage czy Parkway Drive. Obecnie Bury Tomorrow promuje swój najnowszy album „Black Flame”!

W skład grupy wchodzą:
Davyd Winter Bates - Bass
Daniel Winter Bates - Wokale
Adam Jackson - Perkusja
Jason Cameron - Wokale/Gitara
Kristan Dawson- Gitara

PROTECT THIS CITY (Złotów, Polska) - metalcore

Protect This City to metalcore'owy zespół ze Złotowa założony w 2013 r. Na koncie koncerty między innymi na HCore Contest (2016, 2017) w Zubri (Czechy), Juwenaliach Poznańskich (2018), Polibuda Open Air (2018). Obecnie zespół pracuje nad nową EP promowaną przez single ‘Why Do We Fall’ i ‘Light // Darkness’.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK