ŚCIANKA - BOJĘ SIĘ ZASNĄĆ, BOJĘ SIĘ WRÓCIĆ DO DOMU

The Black Bones / NaliaH / Drope / Roxana Tutaj & Good Omen

KATEGORIA: Koncert

Data 27 września 2019 o 20:00
Miejsce CK Zamek: Sala Wielka
Informacja
Przed nami trzecie przesłuchanie konkursowe w ramach Gramy u Siebie 2019.


The Black Bones to rock and rollowe ''quatro'', które powstało w 2015 roku. To połączenie klasycznego brzmienia rock'n'rolla z elementami muzyki blues rocka, jazzu czy stonerowych riffów. Bonsi swoją energią i charyzmą wywołują gorączkę, którą nie tak łatwo zbić. Zespół nagrał album EP ''Baby Let It Roll''.

NaliaH to poznański zespół, który powstał dzięki podróżniczym doświadczeniom, co przedkłada się na jego brzmienie. Muzyka NaliaH to podróż przez różne style, spośród których dominuje neo soul wzbogacony elementami alternatywnego rocka bluesa i jazzu. Całość zespolona charakterystycznym damskim wokalem i ubarwiona dźwiękami puzonu, występującego w nietypowej roli, jako instrument solowy.  Pomimo stosunkowo krótkiego stażu zespół zagrał na kilku ważnych wydarzeniach na koncertowej mapie Polski.

DROPE - założony w 2017 roku w Poznaniu, grający szeroko pojęte odmiany metalu. Energiczni i młodzi muzycy, którzy z pasją grają każdy koncert. Grali u boku takich gwiazd jak Acid Drinkers, Hunter czy Illusion.

Roxana Tutaj & Good Omen
W 2018r. wydana EP z autorskimi utworami,  zwycięzcy Grand Prix Festiwalu BLusowo 2018, finaliści Ogólnopolskiego etapu Festiwalu Emergenza 2018, finaliści Cloud9Festiwal 2017, nagroda Publiczności Festiwal Generacja 2018, laureaci BLUES TOP WIELKOPOLSKI 2018 w kategorii Debiut Roku.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK