Ciabatta

KATEGORIA: Impreza

Data 28 września 2019 r. o godz. 18:00
Miejsce Dom Tramwajarza
Informacja
Album „W mroku” to pełna melodii i przestrzeni kontynuacja historii opowiedzianej na poprzedniej płycie „Wróć, zanim się ściemni”. Sami o najnowszym wydawnictwie mówią tak: „Zostawiamy za sobą świat wspomnień, wszystko to co beztroskie i nieco naiwne. Nadeszła już noc i zrobiło się ciemno, a nieprzyjemny mrok powoli chce i nas zagarnąć. Nie pozwolimy na to! Chcemy być jasnym punktem, lampą, latarnią, gwiazdą dla innych i ratować każdego przed nadchodzącą ciemnością. Wiemy jednak, że czasem sami będziemy potrzebować kogoś, kto rozświetli drogę i rozbłyśnie tuż obok nas w mroku nocy. Może to będziesz właśnie Ty?”

Skład zespołu Ciabatta:
Anna Barczewska – wokal/instrumenty losowe
Maciej Godek – perkusja
Bartosz  Czapliński – bas
Michał Dębski – nienastrojona gitara
Mateusz Wiśniewski – nastrojona gitara

Support:
Chwilantropia - altpop z Wrocławia. Zespół lawiruje w stronę rocka, soulu i patrzy na muzykę poprzez kolory, tworząc metaforyczne historie po polsku. Aktualnie Chwilantropia kończy prace nad debiutanckim albumem, który promuje dwoma singlami, „Nie mówię nie” i „Liczba Pi”. 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK