GHOST Day: Applied Machine Learning Conference

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 8 listopada 2019 r.
Miejsce Centrum Konferencyjne Politechniki Poznańskiej
Informacja
Ideą konferencji GHOST Day: Applied Machine Learning Conference jest wymiana doświadczeń pomiędzy praktykami uczenia maszynowego, a także prezentacja wyników badań, które mają potencjał na znalezienie zastosowania w biznesie. Integracja środowiska
badawczo-rozwojowego, promocja badań nad sztuczną inteligencją oraz prezentacja najnowszych trendów w uczeniu maszynowym również należą do celów konferencji.

Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać ponad 20 prelekcji wygłaszanych przez ekspertów uczenia maszynowego o szerokim zakresie tematycznym: od przetwarzania języka naturalnego i wizji komputerowej do algorytmów uczących się ogólnego przeznaczenia. Wśród prelegentów znajdą się zarówno reprezentanci środowiska naukowego, publikujący na najlepszych światowych konferencjach. jak i specjaliści z  różnych wiodących firm. W wydarzeniu weźmie udział około 350 osób z całej Polski - inżynierów uczenia maszynowego,
analityków danych oraz badaczy sztucznej inteligencji. Prezentacje odbędą się w trzech równoległych ścieżkach, a wydarzenie zwieńczy sesja posterowa, na której młodsi badacze będą prezentować swoje osiągnięcia naukowe.

W przeciwieństwie do innych wydarzeń dot. zastosowań uczenia maszynowego, konferencja nie będzie ukierunkowana na konkretną technologię programistyczną (np. R czy Python), ale na same metody i algorytmy analizy danych. Konferencja chce także stworzyć furtkę dla software deweloperów oraz innych zainteresowanych osób, które pragną wejść w dynamicznie rozwijający się świat sztucznej inteligencji. Naszym celem jest danie tym osobom możliwości poznania firm działających w branży, uczestnictwa w wysokiej jakości prezentacjach tematycznych oraz szansy na zdobycie użytecznych kontaktów.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej ghostday.pl. Do wzięcia udziału w wydarzeniu wymagana jest darmowa rejestracja.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK