VAMPIRE WEEKEND - WHITE SKY

Ambasada 2.0.

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 22-24 maja 2020 r.
Miejsce
Informacja
Teatr Usta Usta Republika obchodzi właśnie 20-lecie działalności. Jak sam mówi, urodzin się nie da się przełożyć, ale można poszukać nowych dróg na komunikację z widzem. Z tej okazji zespół teatru wystawi jeden ze swoich najsłynniejszych spektakli, czyli „Ambasadę 2.0”, który swoją premierę miał w 2006 roku. W spektaklu-eksperymencie będzie można wziąć udział między 22 a 24 maja.

Premiera „Ambasady” odbyła się w ramach Festiwalu Malta w klubie Kisielice i w poznańskim zamku, którego gmach raz na zawsze wpisał się swoją mroczną atmosferą w klimat spektaklu. Po 14 latach zespół Teatru Usta Usta Republika wraca do zamkowych korytarzy, a klubowe Kisielice zamienia na Rewiry.

- Wiemy, że to nie będzie to samo. Nie składamy takich obietnic! Ale świętujemy właśnie 20. urodziny Teatru Usta Usta Republika, mamy ogromną potrzebę działania i pamiętamy wciąż, że eksperymenty to nasza specjalność. „Ambasadę 2.0” zobaczycie w sieci, na komunikatorach. Zawierzamy powodzenie ekspedycji jakości łącza i rozsianym po świecie (dosłownie, bo część z nas nadawać będzie zza granicy) aktorom i widzom. Być może będzie to pierwszy teatr online, na żywo. Nie w streamingu, tylko na wizji, na czacie, w interakcji z aktorami oraz widzami. Czy się uda? Chcemy spróbować. Przygotujcie internetowe łącza – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Na odwiedziny w tytułowej Ambasadzie musimy jeszcze poczekać, ale już dzisiaj możemy wypełnić formularz, który ułatwi nam do niej dostęp. Znajduje się on pod adresem www.tlustalangusta.pl/ambasada.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK