BRZOZOWSKI & WIRASZKO - NIE IDZIESZ SAM

Gra Sów

KATEGORIA: Koncert

Data 20 sierpnia 2020 r. o godz. 20:30
Miejsce Rusałka
Informacja
Zespół GRA SÓW pochodzi z Poznania. Autorem wszystkich tekstów oraz muzyki jest Kamil Meler. Grupę tworzą:
Kamil Meler (wokal oraz gitary)
Marta Wołczecka (gitara elektryczna)
Tomasz Dopierała (gitara basowa)
Max Wolff (perkusja)

Zespół powstał dwa lata temu w 2017 roku, ale mamy już na swoim koncie pierwsze sukcesy. Zostaliśmy jedynym zespołem laureatem na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej im.Jacka Kaczmarskiego w Poznaniu (2018) oraz zajęliśmy pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu dla Młodych Zespołów GettingOut w Gorzowie Wlkp (2018).

Cały czas doskonalą swój warsztat, ciągle koncertując oraz nagrywając nowe utwory. W lipcu 2018 pojawiła się ich debiutancka epka. W lutym roku 2020 wyszła pierwsza płyta długogrająca zatytułowana „Wolne Tańce”. Utworem promującym ten album są „Fantastyczne Stworzenia”. Ich melodyjna muzyka utrzymana jest w stylu nazwijmy to ‘brytyjskim’, wprowadza w raczej refleksyjny nastrój i skłania do słodko-gorzkich przemyśleń. Towarzyszą jej wpadające w ucho teksty w języku polskim.

Muzyka Gry Sów to pozorna prostota skrywająca w sobie sporą warstwę energii oraz chwytliwości. To piosenki poruszające tematy ucieczki od przeszłości, poszukiwania przyszłości, wszelkiej innej refleksji. Podróż do świata zbudowanego z pragnień i chęci działania, radości i smutku, poczucia młodości i starości.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK