JAMIROQUAI - COSMIC GIRL

Kierski Festiwal 2020

KATEGORIA: Festiwal

Data 20 września 2020 w godz. 10:00-22:00
Miejsce Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
Informacja
Tegoroczna edycja Kierskiego Festiwalu zaplanowana została na jeden dzień - 20 września. Tego dnia możemy spodziewać się szeregu atrakcji zarówno dla młodych jak i starszych, miłośników muzyki oraz koni. Dla gości czekać będą punkty gastronomiczne, wystawy na świeżym powietrzu, zawody w woltyżerce oraz koncerty.

Rano tradycyjnie odbędą się zawody w woltyżerce sportowej. Podczas zawodów będzie można oglądać przedstawicieli klubów z różnych regionów kraju. Po zawodach na wszystkich czekać będę punkty gastronomiczne oraz stoiska z rękodziełem. Wieczorem natomiast odbędą się koncerty.

W tym roku gwiazdą wieczoru będzie Kuba Badach. Wykonawca był wokalistą zespołu Poluzjanci, obecnie prowadzi karierę solową, a także jest członkiem zespołu The Globetrotters. Badach w roku 2011 oraz 2012 został wybrany Wokalistą Roku dostając złotego Fryderyka. Repertuar koncertu obejmie utwory z płyty Kuba Badach „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”, która w roku 2013 zyskała status „Złotej Płyty”.

Na scenie zobaczymy również zespół Bibobit, który rozpoczął działalność kilkanaście lat temu, w swojej muzyce łączy różne gatunki i style muzyczne. W zeszłym roku Bibobit został laureatem konkursu Męskie Granie YOUNG, uczestniczył w 10. edycji trasy Męskie Granie.

Jak co roku wstęp na festiwal będzie bezpłatny, ilość miejsc zostanie jednak ograniczona. Ze względu na panującą epidemię koronawirusa wydarzenie zostanie dostosowane do panujących obostrzeń. Uczestnicy festiwalu będą zobowiązani do przestrzegania zasad zachowania dystansu społecznego, dezynfekcji rąk, zakrywania nosa i ust w miejscu dużego grupowania się osób (trzeba zabrać ze sobą maseczki).

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK