THE WEATHER STATION - ROBBER

BiFF

KATEGORIA: Koncert

Data 29 października 2020 r. o godz. 19:00
Miejsce Rusałka
Informacja
Zespół BiFF istnieje od 2006 roku. W jego skład wchodzą byli członkowie legendarnego Pogodno. W 2009 roku BiFF wydał debiutancką płytę "Ano", która otrzymała siedem nominacji do Fryderyków, ostatecznie wygrywając w dwóch kategoriach - debiut roku i teledysk. Debiutancka płyta zespołu nominowana była również do Gwarancji Kultury TVP Kultura.

9 października 2013 ukazał się drugi krążek zespołu, „Attenzione Bambino”. Płyta została wydana dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury i Muzeum Powstania Warszawskiego.

Podczas wieloletniej działalności, zespół zagrał na najważniejszych polskich festiwalach, w tym na Heineken Opener Festival, OFF Festival, oraz KFFP w Opolu. Wokalistka Ania Brachaczek udziela się też w projekcie Panny Wyklęte i znana jest ze współpracy z Acid Drinkers, Muńkiem Staszczykiem, Zbigniewem Hołdysem i Markiem Jackowskim.

Trzecia płyta "Legendy" ukazała się w sierpniu 2018.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK