CAVE IN - JUPITER

Poznań Komeda Maraton

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 7-19 listopada
Miejsce
Informacja
Tegoroczna, druga edycja wydarzenia odbywała się, bez publiczności, pod hasłem 'Muzyka szeptów'.
Jak mówi pomysłodawca, Maciej Fortuna – 'tegoroczny maraton stawia za cel ukazanie towarzyszących twórcom emocji, w dźwiękowym negatywie muzycznej kliszy. Muzyka improwizowana odnosi się do czasu w którym powstaje. Ostatnie miesiące dla nas - twórców to emanacja skrajnych emocji. Chcemy przekazać dźwiękowy komunikat delikatności, wrażliwości i subtelności muzyki Krzysztofa Komedy'.
Wydarzenie odbyło się 7 i 8 listopada we wnętrzu zabytkowej kamienicy na poznańskich Jeżycach.

Począwszy od wtorku, 10 listopada, przez kolejnych dziesięć dni, na profilach Facebook oraz YouTube Stowarzyszenia Jazz Poznań będą publikowane materiały wideo z zapisem premier tegorocznego Maratonu.
Zapraszamy do udziału w tej szczególnej - wydłużonej edycji wydarzenia. 

Dziś (12.11) o godzinie 20:00 premiera występu Pani Katarzyny Stroińskiej-Sierant, profesor Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu.
W solowym recitalu fortepianowym wykona impresje na tematy komedowskie.

Premiera odbędzie się TU i TU.

11.11. odbyła się premiera autorskiego programu w wykonaniu Natalii Kordiak (śpiew, taśma, elektronika) i Jakuba Miarczyńskiego (perkusja preparowana). 
LINK
LINK

10.11. miał premierę pierwszy występ na wydarzeniu, recital Dawida Kostki.
LINK.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK