LENDA / KOZUB - ONODA

Premiera klipu zespołu Dagadana i Aleny Kadanovej

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 19 grudnia 2020 r. o godz.
Miejsce
Informacja
Premierowa piosenka polsko-ukraińskiej grupy Dagadana i białoruskiej piosenkarki Aleny Kadanovej, która powstała specjalnie na zamówienie Ukraińskiej Wiosny, to utwór życzeniowy, nawiązujący do tradycji Ukrainy, Białorusi i wschodniej Polski. Artyści liczą na to, że będzie on pretekstem do powiedzenia innym dobrego słowa. Że jej melodia będzie słuchaczom towarzyszyć w okołoświątecznym czasie, tłumiąc „fałszywe dźwięki codzienności".

Życzymy Wam, aby ten utwór nucony po cichutku, dodawał blasku zwyczajnym dniom, a w razie potrzeby stał się skuteczną odtrutką, właśnie teraz, właśnie w tych czasach, które wręcz wymagają od nas umiejętności sięgania w najgłębiej ukryte w nas zakątki czułości i wrażliwości. Ślijcie te dźwięki wraz ze swoimi dobrymi słowami w świat. A dobro wróci!

Wykonanie:
Dagadana w składzie: Dagmara Gregorowicz (wokal, elektronika), Dana Vynnycka (wokal, fortepian), Mikołaj Pospieszalski (kontrabas, bas, syntezatory, skrzypce), Bartosz Mikołaj Nazaruk (perkusja) oraz Alena Kadanova (wokal)
Produkcja teledysku: KosmoMedia

Premiera na Facebooku Ukraińskiej Wiosny

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK