GOOD NIGHT CHICKEN - LIŚCIE NIECH PRZYKRYJĄ MNIE

KOSZARY KULTURY

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 11-30 lipca 2021
Miejsce Koszary Kultury
Informacja
Na styku dwóch dzielnic: Grunwaldu i Łazarza, na terenie dawnych koszar buduje się tymczasowa strefa kultury z ofertą skierowaną do wszystkich osób, które szukają w mieście atrakcyjnej przestrzeni do spędzenia wolnego czasu, aktywności fizycznych, działań przyrodniczych.

W miejscu, które od długiego czasu funkcjonowało jako niezagospodarowany urbanistyczny teren, w przyszłości powstanie dzielnica wielofunkcyjna. Jednak zanim to nastąpi, pomysłodawcy chcą, aby to miejsce oddało coś zastanej społeczności, wpisując się w kulturalną mapę Poznania. Tereny, które zwyczajowo są wygradzane w oczekiwaniu na rozpoczęcie budowy, w ramach projektu Koszary Kultury zostaną otwarte i staną się miejscem, któremu nadane zostanie nowe, tymczasowe przeznaczenie. Oddane zostaną również Mieszkańcom – poprzez realizację ich pomysłów.

Kalendarz wydarzeń w lipcu dostępny jest na stronie www.koszarykultury.pl

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK