Ethno Port Poznań

KATEGORIA: Festiwal

Data 3-5 września 2021
Miejsce CK Zamek
Informacja
Podczas tegorocznej edycji festiwalu Ethno Port dominować będzie nadzieja, że to co najgorsze już za nami. Organizatorzy wierzą, że artyści z Afryki, Azji i Europy przybędą do Poznania, a ich koncerty pozostaną w Waszej pamięci na długie lata.

Program Ethno Portu 2021 ułożony został jak zwykle tak, aby zobrazować bogactwo zawarte w tradycyjnych gatunkach muzycznych i ukazać wielobarwność wciąż fascynującego nas wszystkich świata. Na dwóch festiwalowych scenach będzie energetycznie i nastrojowo, głośno i cichutko, radośnie i refleksyjnie. A na widowni jak zawsze podczas Ethno Portu miło, przyjaźnie i serdecznie.

Wsłuchując się razem w świat odkryć będzie można nie tylko nowe melodie, rytmy i brzmienia. Uczestnicy skupią się też na niepokojących globalnych problemach, których rozwiązanie możliwe jest tylko dzięki współpracy wszystkich mieszkańców naszej planety.

Do zobaczenia w pierwszy weekend września w CK ZAMEK w Poznaniu!

Program Festiwalu dostępny jest TU

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK