VIAGRA BOYS - PUNK ROCK LOSER

„Boje się twoich coraz większych butów”

KATEGORIA: Spektakl

Data 31 maja i 1 czerwca 2022 o godz. 19:00
Miejsce CK Zamek: Sala Wielka
Informacja
Grupę teatralną Jest Jak Jest tworzą członkowie poznańskich wspólnot stworzonych dla osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Są wśród nich mieszkańcy dwóch domów prowadzonych przez Fundację L’Arche Polska oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej działających w ramach Stowarzyszenia NA TAK, podopieczni Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych ISKRA czy Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego. Kilkoro aktorów radzi sobie z barierami dnia codziennego samodzielnie. Grupa od trzech lat pracuje w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, od tego roku w jej artystyczne działania zaangażowani są także opiekunowie aktorów. Artystyczną pieczę nad całością sprawuje Grażyna Wydrowska. Spektakl dla widzów w każdym wieku, tłumaczony na polski język migowy.

Spektakl zrealizowany w ramach projektu performatywnego „Obecność”, przygotowanego przez CK ZAMEK we współpracy z norweskim CODA Oslo International Dance Festival oraz warszawskim Teatrem 21 dzięki grantowi z Funduszy Norweskich i EOG.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK