KRÓL SŁOŃCE - WSZYSTKO WOLNO

CÓRY & Live Band // Koncert Premierowy // Idziemy Po Swoje

KATEGORIA: Koncert

Data 23 czerwca
Miejsce Klub u Bazyla
Informacja
TAM GDZIE SOUL SPOTYKA SIĘ Z HIP HOPEM, duet CÓRY zaprasza na wyjątkowy koncert premierowy debiutanckiej płyty "Idziemy po swoje" z live bandem, w którego skład wchodzą poznańscy i łódzcy muzycy, zaangażowani w cykl imprez Neo Soul/Hip-Hop Live Session.
Już 23 czerwca w Klubie u Bazyla będzie jedyna szansa, aby usłyszeć przedpremierowo utwory z pierwszej płyty zagrane na żywych instrumentach.
Oprawę muzyczną wydarzenia współtworzą Piotr Kraśner a.k.a Nasty P (perkusja), Grzegorz Tomkowski (instr. klawiszowe), Łukasz Kotasiński (bas), Jan Załęski (gitara) oraz Marcin Felczyński (trąbka).
Na koncercie pojawią się również goście specjalni: Maggy Moroz oraz Hubert Tas.

“IDZIEMY PO SWOJE” to debiutancka płyta poznańskiego duetu wokalno-producenckiego CÓRY, który współtworzą Natalia Hoffmann-Pawlak i Kasia Tontor, osadzona w klimatach muzycznych, określanych przez artystki jako SOUL & RAP, czyli unikatowa mieszkanka hiphopowych beatów i soulowych harmonii.
Album przedstawia rzeczywistość oczami dwóch młodych kobiet, które dzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami dotyczącymi dorastania i podejmowania nowych ról społecznych: matki, żony, przyjaciółki, terapeutki oraz próby ich połączenia z realizacją pragnień i marzeń związanych z muzyką.
Na płycie można usłyszeć nostalgię lat 90’ w połączeniu z nowoczesnymi brzmieniami.

HARMONOGRAM
19:00 otwarcie bramek
20:00 warm up - Nasty P
20:30 Maggy Moroz
21:00 CÓRY & LIVE BAND
22:30 HUBERT TAS

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK