PEJZAŻ - W OBŁOKACH

Festiwal Tradycji Poznańskich

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 5-7 sierpnia 2022
Miejsce
Informacja
Celem Festiwalu Tradycji Poznańskich i Święta Bamberskiego jest pokazanie i zinterpretowanie zwyczajów naszego miasta w sposób popularyzatorski, w sposób atrakcyjny zarówno dla osób zajmujących się sztuką tradycyjną jak i dla ogółu społeczeństwa.

Organizowane warsztaty, pokazy, koncerty mają pokazać całe bogactwo tradycji i obyczajów naszego miasta w sposób wielowymiarowy. Festiwal trwać będzie od piątku 05.08. do niedzieli 07.08. Pierwszego dnia odbędzie się koncert otwierający, na którym wystąpią poznańscy artyści. Kolejny dzień to warsztaty, pokazy i wydarzenia towarzyszące organizowane w różnych częściach miasta – pomocą w nawigacji po wszystkich wydarzeniach będzie przygotowana specjalnie na festiwal mapa. Trzeci dzień Festiwalu to Święto Bamberskie, a punktem kulminacyjnym będzie przejście ulicami miasta barwnego korowodu.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK