METZ - ACETATE

ARABROT + JAYE JAYLE

KATEGORIA: Koncert

Data 23 listopada 2023
Miejsce Klub Pod Minogą
Informacja
Zespół Arabrot założony został w 2001 roku przez Kjetila Nernesa. Grupa od lat uchodzi za jedno z najciekawszych zjawisk na scenie szeroko pojętego rocka ze względu na mieszanie ze sobą różnych muzycznych stylów, przy czym nigdy nie traci swojego pierwiastka oryginalności. Od 10 lat o sile zespołu stanowi również partnerka Kjetila, Karin Park, a dowodem na znakomite rozumienie się duetu jest ich najnowszy album “Of Darkness And Light”, stworzony we współpracy z producentem Alainem Johannesem, który w przeszłości pracował m.in z PJ Harvey czy Queens of the Stone Age. Formacja słynie ze znakomitych koncertów, więc radzimy stawić się podczas jesiennej wizyty pary w Krakowie oraz Poznaniu. 

U boku Arabrot zobaczymy również amerykański projekt Evana Pattersona - Jaye Jayle. W lipcu ukazał się jego piąty w dorobku album “Don’t Let Your Love Life Get You Down”, będący jednocześnie jednym z najbardziej eksperymentalnych materiałów artysty. 

Oba wieczory otworzy Karin Park, która zaprezentuje swoją solową twórczość. Dyskografię nazywanej skandynawską Nico artystki zamyka wydany w zeszłym roku album “Private Collection”. 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK