QUEENS OF THE STONE AGE - SMOOTH SAILING

Cherise

KATEGORIA: Koncert

Data 24 listopada 2023
Miejsce Blue Note
Informacja
 W głębi serca jest soulową dziewczyną z odważną, punkową postawą. Szybko zdobyła rzeszę fanów dzięki muzyce i zupełnie świeżej osobowości scenicznej. Soulowa sensacja jest gotowa, by odcisnąć muzyczne piętno swoim debiutanckim albumem. Teraz artystka, która była gwiazdą premierowej edycji Jazz Around Festival wraca do Polski na 2 koncerty. 

Talent Cherise szybko został doceniony przez najbardziej szanowanych artystów soulu i jazzu, a sama artystka uznana za wschodzącą gwiazdę brytyjskiej sceny muzycznej. Magazyn Clash nazwał ją „jedną z kobiet podnoszących poprzeczkę dla soulu i jazzu w Wielkiej Brytanii”.Współpracowała m.in. z takimi artystami, jak: Gregory Porter, Steam Down, Reuben James, Omar i Nubiyan Twist. Ponadto występowała przed Michaelem Kiwanuką oraz Jamie Callumem podczas jego wiosenno-letniej europejskiej trasy koncertowej.7 lipca br. ukazał się debiutancki krążek Cherise „Calling”, na którym artystka splata kolekcję emocjonalnych i głęboko poruszających utworów wokół eksploracji rodziny, romantycznej miłości oraz dorastania do swojego najprawdziwszego ja. „Calling” to debiut, który uosabia wszystkie talenty Cherise – jej nieodparty wokal, wraz ze szczerym, uduchowionym pisaniem piosenek, które są jednocześnie współczesne i ponadczasowe. „Calling to powrót do tego, kim zawsze chciałam być – piosenkarką soulową” – podkreśla Cherise.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK