GhostDay

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 5-6 kwietnia
Miejsce Politechnika Poznańska
Informacja
GHOST Day: AMLC ma na celu stworzenie przyjaznej i żywej przestrzeni dla entuzjastów uczenia maszynowego do wymiany doświadczeń i poszerzania wiedzy na temat szybko zmieniającej się dziedziny analizy danych .Wśród naszych prelegentów znajdują się uznani przedstawiciele środowiska naukowego publikujący na czołowych światowych konferencjach, takich jak NeurIPS czy ICML oraz wielu ekspertów z wiodących firm budujących produkty oparte na uczeniu maszynowym.GHOST Day: AMLC 2024 organizowany jest w ramach projektu REUNICE  (EUNICE European University Alliance). 

Konferencja nie koncentruje się na konkretnym języku programowania czy technologii, ale na technikach , metodach i algorytmach . To także brama dla utalentowanych inżynierów chcących wejść w fascynujący świat sztucznej inteligencji. Grupa Strasznie Optymistycznych Statystyków (GHOST) to organizacja studencka wywodząca się z Politechniki Poznańskiej, skupiająca się na prowadzeniu badań i badaniu uczenia maszynowego. GHOST jest podzielony na grupy badawcze skupione na takich dziedzinach jak TinyML, modelowanie probabilistyczne czy NLP. Być może słyszeliście o nas także na różnych hackatonach (jesteśmy w tym dobrzy :)), konkursach Kaggle i innych konferencjach.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK