PHAROAH SANDERS - BLACK UNITY

Bieg Na Tak

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 6 kwietnia 2024
Miejsce Tor Regatowy Malta
Informacja
Już po raz 13-sty Stowarzyszenie Na Tak organizuje ogólnopolski Bieg Na Tak na terenie Toru Regatowego Malta w Poznaniu.

Bieg niezwykły i unikatowy: niewykluczający nikogo. Co roku udowadniamy, że bez względu na sprawność, wiek, płeć czy poziom aktywności można wspólnie startować, rywalizować i się bawić.

Bieg Na Tak odbędzie się w dniu 6.04.2024 nad poznańską Maltą. Głównym celem wydarzenia jest urzeczywistnienie wizji społeczeństwa, które nie wyklucza nikogo. W biegu mogą wspólnie wziąć udział osoby pełnosprawne oraz osoby z niepełnosprawnością, osoby starsze i młodsze, doświadczeni biegacze i amatorzy, kobiety i mężczyźni. Szczególnym aspektem biegu jest połączenie aktywności sportowej, integracji, profilaktyki zdrowotnej oraz finansowego wsparcia działań podejmowanych na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK