Nanowar of Steel

KATEGORIA: Koncert

Data 24 kwietnia
Miejsce 2progi
Informacja
Mistrzowie metalowej parodii z Nanowar of Steel wystąpią 24 kwietnia na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się w poznańskich 2 Progach! Wieczór otworzą power metalowi Włosi z Trick or Treat!

Założony w 2003 roku w Rzymie Nanowar of Steel na swoim nowym, wydanym w marcu nakładem Napalm Records albumie potwierdza, że należy do ścisłej światowej czołówki niekonwencjonalnych zespołów z gatunku. “Dislike to False Metal” to charakterystyczna już dla grupy mieszanka komedii i imponującego warsztatu muzycznego, urozmaicona o wpływy zaczerpnięte z metalowych podgatunków. Na krążku usłyszymy znamienitych gości - Madeleine Liljestam z Eleine w symfoniczno-metalowym “Winterstorm In The Night” oraz Joakim Brodéna ze szwedzkiego Sabaton w “Pasadena 1994”. Wszystko to składa się na fakt, że krążek jawi się jako dźwiękowy, metalowy mem, który warto zapostować.

Nanowar of Steel współpracowali m.in. z Angusem McFife z Gloryhammer, Michaelem Starrem ze Steel Panther czy chociażby z Fabio Lione z Rhapsody Of Fire, ostatnio zagrali trasę po Stanach u boku Dragonforce i Amaranthe, a już w kwietniu powrócą po roku do Polski w ramach “We Are Getting Old Don’t Miss This Tour” i wystąpią ze swoim szalonym show w poznańskich 2 Progach. Włosi parodię biorą bardzo na serio, więc o dobrą zabawę nie musimy się martwić!

Założony w 2002 roku jako hołd dla Helloween, zespół Trick or Treat szybko stał się jednym z najbardziej solidnych tworów na dynamicznej włoskiej scenie metalowej, z albumami bardzo dobrze przyjętymi zarówno przez krytyków, jak i fanów (w tym 'Tin Soldiers', na którym pojawili się Michael Kiske i Michele Luppi, oraz 'Rabbits' Hill Pt 1 & Pt 2', z udziałem Andre Matosa, Tony'ego Kakko i Tima Rippera Owensa jako gości specjalnych) oraz setkami koncertów na całym świecie, w tym europejską trasą z Helloween i Stratovariusem.


Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK