Bajzel i Liedtke

KATEGORIA: Koncert

Data 17 kwietnia
Miejsce Serce
Informacja
Już 17 kwietnia W SERCU zagra dla was jedna z najbardziej kolorowych postaci polskiej alternatywy - Bajzel. W "Puzonie” był gwiazdą baru, w SERCU będzie gwiazdą sceny!

Towarzyszyć mu będzie LIEDTKE - wybitny za barem, fantastyczny na antenie. A jaki jest na scenie? Przyjdźcie i przekonajcie się sami!

Bajzel
to człowiek orkiestra - One Man Band. Artysta niemieszczący się w jakichkolwiek schematach. Autor tekstów, kompozytor i twórca autorskich utworów. Przy pomocy zapętlania sampli perkusyjnych, gitar i wokali śpiewanych przez niego na żywo, tworzy muzykę przypominającą kilkuosobowy zespół. Jest znany z charyzmatycznych i wysoce energetycznych koncertów, które przysporzyły mu sporo fanów w całej Polsce. Grał trasy z Lao Che, Kasią Nosowską i Strachy na Lachy.

Liedtke - zespół Szymona Liedtke. Muzyka i słowa, które tworzy Szymon są podróżą w głąb samego siebie, zbiorem inspiracji zebranych podczas mieszkania na Islandii. Będzie osobiście, wrażliwie, intymnie. Taki jest właśnie LIEDTKE.

Koncert zostanie zwieńczony dj setem, więc fani pląsów na parkiecie również znajdą coś dla siebie.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK