Gardłoryki 2024

KATEGORIA: Festiwal

Data 14-15 czerwca
Miejsce Chocicza
Informacja
Po świetnie przyjętych edycjach 2022 i  2023, Gardłoryki Festiwal ponownie odbędzie się  w kompleksie pałacowo – parkowym w Chociczy koło Nowego Miasta nad Wartą. Lokalizacja ta ma niepowtarzalny klimat, a charakter imprezy znaczenie szerzej wykracza poza typowo muzyczne ramy.
 
Z okazji dziesięciolecia Gardłoryki po raz pierwszy będą imprezą dwudniową! Dodatkowo na terenie festiwalu powstanie wioska motocyklowa, której organizatorem i gospodarzem będzie klub motocyklowy TUR MC Poland z Poznania. Czekają na Was dwa dni koncertów, nocny pokaz świateł i tradycyjne afterparty w pałacu. 

Od lat na festiwal Gardłoryki przyjeżdżają rodziny z dziećmi, dla których tradycyjnie jak co roku zostanie przygotowana strefa dla dzieci z wieloma atrakcjami, nie zabraknie też strefy gastronomicznej oraz stoisk z merchem festiwalowym i zespołów występujących na Gardłorykach. Planujemy również pozamuzyczną niespodziankę.

W tym roku na Gardłorykowej scenie wystąpią:  Closterkeller, Quo Vadis, Orgasmatron, Hope, GA-GA Zielone Żabki, BAiKA, Non Iron, 4 Szmery, Prawda, Masturbator, Padlina Sida, Cisza, Lockdown, Anheda.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK