FISZ EMADE TWORZYWO - SARNY

Psyclon Nine H.exe Her own world

KATEGORIA: Koncert

Data 18 maja 2024
Miejsce Klub Pod Minogą
Informacja
Podczas Castel Party Festival on the tour wystąpią:

Psyclon Nine to mroczne industrialne dziecko piosenkarza, autora tekstów i multiinstrumentalisty Nero Belluma. Założony na początku 2000 roku zespół Psyclon Nine eksplorował wiele dźwięków w gatunkach industrialnych i metalowych. Często uważa się ich za ojca „Blackened Industrial”.

H.EXE to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, krajowych reprezentantów sceny harsh electro. Istnieją od 2010 roku i wyjątkowo umiejętnie łączą elementy elektroniki z metalem. Mają za sobą wiele koncertów w Europie. Dzielili już scenę z takimi muzykami jak Hocico, Suicide Commando, Combichrist czy Perturbator.

Her Own World to nic innego jak wybuchowa mieszanka industrial rocka i electro ze Szczecina. Live show tego kwartetu to nie tylko elektronika pomieszana z gitarowymi riffami, ale także wizualny performance tancerki z użyciem żywego ognia lub led'ów, który dopełnia charakterystyczna barwa wokalu Yu.Wydają pod niemiecką wytwórnią darkTunes. Zespół ma na koncie szereg singli, oraz wydany w czerwcu 2023 debiutancki album "Tales from Another Life".Koncertują nieustannie od początku swojej działalności w 2020 r. Występowali kilkukrotnie na polskim Castle Party Festival w Bolkowie, Prague Gothic Treffen w Cz

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK