Festiwal Wuchta

KATEGORIA: Festiwal

Data 17-18 maja
Miejsce Teatr Ósmego Dnia
Informacja
Wuchta - czyli poznańskie "DUŻO!" to hasło mające skonsolidować ducha młodzieżowej kreatywności, wyrazu artystycznego i autentyczności. Festiwal to okazja to “Poznania” się, integracji, budowania relacji i stworzenia przestrzeni dla głosu młodych. Zaprosiliśmy do prezentacji 7 spektakli reprezentujących autorskie wypowiedzi chcąc poznać ich spojrzenie na świat. Festiwal odbędzie się w Teatrze Ósmego Dnia, kolebce OFFu. Chcemy kreować Poznań jako miejsce kojarzone z relacjami, alternatywnością, sprzyjające rozwojowi i zachęcające by je wybrać. "Wuchta" to dużo młodzieży, dużo wydarzeń, duża różnorodność i duże zaangażowanie. Chcemy wzmacniać, edukować, budować relacje i dawać przestrzeń do wyrażania siebie.

Oprócz wspomnianych pokazów teatralnych odbędą się również: dwa koncerty, warsztaty teatralne dla młodzieży i dla instruktorów, spacer performatywny, dyskusje uczestników z młodzieżowym jury, spotkanie z ekspertami, a temu wszystkiemu będzie towarzyszyć gazetka festiwalowa wydawana w trakcie trwania wydarzenia.

MIEJSCE
Wszystkie pokazy artystyczne i koncerty odbywają się w Teatrze Ósmego Dnia, ul. Ratajczaka 44 (drugie piętro), Poznań

PROGRAM ARTYSTYCZNY

17 05 2024 /// PIĄTEK
16:00 Rojber Kolektyw - "Słowo na d."
18:10 Teatr 56m2 - "Zdrowie Młodych!"
19:35 Teatr MPF - "Spełnienie Wiedźmy"
21:10 Koncert Père-Lachaise
22:00 Klub Festiwalowy

18 05 2024 /// SOBOTA
13:30 Studio Młodzieżowe Polskiego Teatru w Wilnie - "Spowiedź"
15:15 Młodzieżowa grupa teatralna MOK Zgierz - "Niedostateczni"
16:10 Teatr Puk-Puk - "Droga Mario..."
17:20 Teatr Satyry Zielona Mrówa - "Nuda, czyli może by tak co zrobić"
19:00 Koncert The Graveyard Of Memories
20:00 Koncert Piotr "Jaszczur" Śnieguła + Teofil z Katowic
21:00 Klub Festiwalowy

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK